..:: Prywatne FORUM eRklasy ::..

tylko eR ...i wszystko jasne


#76 2007-09-09 15:56:23

banas

Co się, co sie, co sie stało??

7286943
Skąd: Panczury dolne
Zarejestrowany: 2007-02-19
Posty: 113
Punktów :   
WWW

Re: M@rcin S. i jego nowa dziewczyna:D:D

DiSEqC napisał:

Maryś:P napisał:

szkoda gadac... ale chyba rozgrylem on na te super opisy wyrywa laski pewnie sam zrobil port forwarding na switchu a potem sie chwali ze tylko on i chuck norris tak potrafi tez umie ale sie nie chwale jakby co

Tych opisów je full w necie jakbyś chcioł wiedzieć. A po drugie Port Forwarding się nie robi na switchu tylko na Routerze !!!

oj wstydź sie Marcin, wstydź!!!
nimożesz tak perfidnie wykorzystywać tego że Ty yno jako jedyny w klasie umisz rozróżnić słicz jak ty go nazywosz od rutera!! my niestety nimomy takich umiyjentności!! niewiym jak takiś bystry to może weź udział w awanturze o kasie abo cuś bo nima na Ciebie bata poprostu jesteś najlep[szy!!
A i zdruzgotała mie ta wiadomość że te opisy ściągosz z neta jo se myśloł że dziybnki swojimuy błyskotliwymu umysłu w każdej chwili mosz wytmyśłone ze 4 opisy a tu duuuuuuu... moje nadzieje legły w gruzach!!
Już niejesteś mojim bohaterem!!!
oj wstydź sie MArcin, wstydź


Lepszy brzuch od piwa niż garb od roboty

Offline

 

#77 2007-09-09 20:29:15

Rybnik

dżistoń

408076
Zarejestrowany: 2007-02-28
Posty: 121
Punktów :   

Re: M@rcin S. i jego nowa dziewczyna:D:D

nio Marcin jo ni wiem jak tak można???


w życiu piękne są tylko chwile.....

Offline

 

#78 2007-09-10 19:12:20

Saniol

eRteam is WYPAS

1092728
Skąd: Kokoszyce City
Zarejestrowany: 2007-02-17
Posty: 98
Punktów :   

Re: M@rcin S. i jego nowa dziewczyna:D:D

Marcin jest tylko taki blyskotliwy dzieki temu ze umi sie dobrze poslugiwac klawiaturą i surfować po necie, bo on na necie wszytsko znajdzie, jak to zawsze mawial. Jo myślol ze tu nasz Marcin jest taki bystry a tu wiedze ze jednak swiat mi przewrucil do góry nogami:( teraz juz nie byda wierzyl w ani jedno slowo jego, bo wiem ze to napeno widziol na internecie i sciagnal na swoj dysk kiery mo pod czaszką, i to dlatego jak z niami godo to patrzy w inna strona(zawsze to jest w prawo i do góry zjeżdza oczami) bo jego czacha jest tak skonstółowana ze wtedy odtwarzo wszystko z dysku:D

Offline

 

#79 2007-09-10 19:46:39

DiSEqC

Wszystko jest pod kontrolą !!!

Zarejestrowany: 2007-02-28
Posty: 35
Punktów :   

Re: M@rcin S. i jego nowa dziewczyna:D:D

Saniol napisał:

Marcin jest tylko taki blyskotliwy dzieki temu ze umi sie dobrze poslugiwac klawiaturą i surfować po necie, bo on na necie wszytsko znajdzie, jak to zawsze mawial. Jo myślol ze tu nasz Marcin jest taki bystry a tu wiedze ze jednak swiat mi przewrucil do góry nogami:( teraz juz nie byda wierzyl w ani jedno slowo jego, bo wiem ze to napeno widziol na internecie i sciagnal na swoj dysk kiery mo pod czaszką, i to dlatego jak z niami godo to patrzy w inna strona(zawsze to jest w prawo i do góry zjeżdza oczami) bo jego czacha jest tak skonstółowana ze wtedy odtwarzo wszystko z dysku:D




by krzychu:
co to k..a ma być? rozumiem off topic, ale żeby w odpowiedzi wpieprzyć takie coś, bo główka nie chciała myśleć?
ban na 2 dni za kare

Ostatnio edytowany przez krzychu (2007-09-10 22:33:50)

Offline

 

#80 2007-09-11 13:41:24

banas

Co się, co sie, co sie stało??

7286943
Skąd: Panczury dolne
Zarejestrowany: 2007-02-19
Posty: 113
Punktów :   
WWW

Re: M@rcin S. i jego nowa dziewczyna:D:D

DiSEqC napisał:

Saniol napisał:

Marcin jest tylko taki blyskotliwy dzieki temu ze umi sie dobrze poslugiwac klawiaturą i surfować po necie, bo on na necie wszytsko znajdzie, jak to zawsze mawial. Jo myślol ze tu nasz Marcin jest taki bystry a tu wiedze ze jednak swiat mi przewrucil do góry nogami:( teraz juz nie byda wierzyl w ani jedno slowo jego, bo wiem ze to napeno widziol na internecie i sciagnal na swoj dysk kiery mo pod czaszką, i to dlatego jak z niami godo to patrzy w inna strona(zawsze to jest w prawo i do góry zjeżdza oczami) bo jego czacha jest tak skonstółowana ze wtedy odtwarzo wszystko z dysku:D




by krzychu:
co to k..a ma być? rozumiem off topic, ale żeby w odpowiedzi wpieprzyć takie coś, bo główka nie chciała myśleć?
ban na 2 dni za kare

oj wstydź sie Marcin, wstydź!!!!!!!!!! żeby taki żeczy!!! sie prziznej że Buczo Cie rozpracowoł!! swojom drogom to je bardzo interesujonce że nigny noim niepatrzysz w oczy jak z nami godosz?? czamu tak sie dzieje?? widzisz w naszych oczach diobła?? aż ech posmutnioł!! o kurde już płacza!! zawiodłeś mie Marcin!! ostatni roz ech tak płąkoł jak wieszali mojigo wujka za kradzież świni!!!!!!!!
oj wstydź sie MArcin wstydź!!!!


Lepszy brzuch od piwa niż garb od roboty

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.zdolni-pisarze.pun.pl www.kl6a.pun.pl www.uzumakinarutogame.pun.pl www.skoneyface.pun.pl www.grabakugan.pun.pl