..:: Prywatne FORUM eRklasy ::..

tylko eR ...i wszystko jasne

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

  • Index
  •  » Tablo
  •  » OSTATECZNE GłOSOWANIE NA PROJEKT TABLA!!!

#1 2007-08-22 19:48:29

MaRo

Administrator

Zarejestrowany: 2007-02-17
Posty: 112
Punktów :   
WWW

OSTATECZNE GłOSOWANIE NA PROJEKT TABLA!!!

Głosujcie!


MaRo games

“The woods are lovely, dark and deep. But I have promises to keep, and miles to go before I sleep.”

Offline

 

#2 2007-08-27 10:31:29

MaRo

Administrator

Zarejestrowany: 2007-02-17
Posty: 112
Punktów :   
WWW

Re: OSTATECZNE GłOSOWANIE NA PROJEKT TABLA!!!

8 votes, yeaahh, right   Obiecołech se że sie nie byda nerwować, ale jak jo już pisza  po śląsku na forum to widocznie je inakszy - je szpetnie! >_< Widza że 8 ludzi chciałoby żeby tablo sie w ogóle zrobiło ale reszta to mo daleko in the darkest area of their body Anyway, jo se tu byda postować kolejne fazy albo lepszy mom powiedzieć etapy projektu żeby komoś sie nie pomyliło i jak bydom uwagi to sie to bydzie zmiyniać jak ni to uznaja że mom wolno rynka i robia co chca. Pewnie i tak tego nie poczyto żodyn, no może 2 ludzi wiync kończa bo jeszcze te osoby kiere czytają zniechęcą sie długoscią tego posta i oleją to <_<' . c'ya.


MaRo games

“The woods are lovely, dark and deep. But I have promises to keep, and miles to go before I sleep.”

Offline

 

#3 2007-08-27 15:55:40

j_ulkam

:]

5206543
Skąd: Zabrze/Wodzisław Śl
Zarejestrowany: 2007-02-18
Posty: 151
Punktów :   

Re: OSTATECZNE GłOSOWANIE NA PROJEKT TABLA!!!

MaRo masz rację, szkoda się denerwować..  nie przejmuj się i działaj pozostaje wierzyć, że jeszcze pare osób w końcu zdecyduje się zajrzeć na to nasze forum i zagłosuje na projekt tabla..

damy radę

Offline

 

#4 2007-08-27 19:03:19

MaRo

Administrator

Zarejestrowany: 2007-02-17
Posty: 112
Punktów :   
WWW

Re: OSTATECZNE GłOSOWANIE NA PROJEKT TABLA!!!

Ok Madzia, przynajmniej Ty jedna się odzywasz w tematach wykraczających poza prywatne życie Marcina S. Postaram się to w miarę szybko zrobić, mam nadzieję że w tym tygodniu dzisiaj nie za dużo dało sie zrobić ale jest co jest, przynajmniej ustaliłem rozdzielczość ( miejsca na zdjęcia mają ok 3.5 x 5cm więc tak jak na zdjęcie, moim zdaniem powinno starczyć), rozłożyłem miejsca na osoby z klasy ( dobrze liczę że ma być 31? )  i coś tam zacząłem dłubać, zastanawiam się co z nauczycielami, bo nie wiem do końca ile ich ma być i czy robić im tak samo jak nam miejsca w scalakach czy coś innego, myślałem żeby od nich ścieżki poprowadzić do drugiego wyświetlacza a na nim napis 'error' ale to by było trochę... no, poza granicą dobrego smaku wg mnie a co do tego "technik elektronik" to prawdopodobnie zmienię diody na trochę lepiej wyglądające, chyba że lepiej zmienić ten wyświetlacz diodowy na coś innego?
http://img406.imageshack.us/img406/4320/tablop1hj4.th.jpg


MaRo games

“The woods are lovely, dark and deep. But I have promises to keep, and miles to go before I sleep.”

Offline

 

#5 2007-08-27 21:26:02

Fabio

Who cares?

Zarejestrowany: 2007-02-18
Posty: 97
Punktów :   

Re: OSTATECZNE GłOSOWANIE NA PROJEKT TABLA!!!

O jerona, kieryś tu odstawio kawał solidnej roboty... Co jak co ale ze tymi detalami to sie synku zajedziesz. Podziwiom cie. Jakbych mioł wiyncy czasu wolnego to bych Ci jako pomog abo co no ale że je jak je to bydzie z tym kłopot... No i jeszcze te zbliżające sie wykopki

Offline

 

#6 2007-08-28 09:03:29

krzychu

the greatest freak

6469387
Skąd: rydułtowy
Zarejestrowany: 2007-02-20
Posty: 242
Punktów :   

Re: OSTATECZNE GłOSOWANIE NA PROJEKT TABLA!!!

też bym pomógł dłubać przy tych ścieżkach, ale nie wiem w jakim programie to robisz. poślij mi projekt i krótkie info jak to robisz, to postaram się pomóc


"My fall will be for you
My love will be in you
If you be the one to cut me
I will bleed forever"

Offline

 

#7 2007-08-28 10:25:38

MaRo

Administrator

Zarejestrowany: 2007-02-17
Posty: 112
Punktów :   
WWW

Re: OSTATECZNE GłOSOWANIE NA PROJEKT TABLA!!!

Robię to w nowym Photoshopie CS3, a cały projekt o dość dużej rozdzielczości zajmuje ponad 280MB więc raczej nie dam rady tego wysłać Ale jeżeli chcesz pomóc to jest robota jeżeli masz aparat cyfrowy to mógłbyś zrobić zdjęcia elementów bo google mnie już nie lubi chodzi o widok z góry, żeby pasowało do tablo, i rozdzielczosc nie musi być ultra wysoka bo później znowu trzeba się męczyć z obróbką ( ok 128x256px na np rezystor ), najlepiej na białej kartce rozłóż elementy i zrób zdjęcie


MaRo games

“The woods are lovely, dark and deep. But I have promises to keep, and miles to go before I sleep.”

Offline

 

#8 2007-08-28 11:52:21

michahal

Admin :]

5662885
Skąd: Turza Śl./BOURNEMOUTH
Zarejestrowany: 2007-02-17
Posty: 190
Punktów :   

Re: OSTATECZNE GłOSOWANIE NA PROJEKT TABLA!!!

Co do nauczycieli to ma być poodbno jedne dupne zdjecie
http://img257.imageshack.us/img257/1118/kadrazstki2.jpg
By mpatas
tego typu(ale to sie nie nadaja bo jest chujowej jakości....prawdopodobnie bedzie to robione w tym roku czyli w tych krzakach kawałek dalej..... osobno bedzie tylko dyrekcja i wychowawca.....
magda mu tu dzisiaj Ci napisac jakies konkrety.....

Offline

 

#9 2007-08-28 11:59:27

MaRo

Administrator

Zarejestrowany: 2007-02-17
Posty: 112
Punktów :   
WWW

Re: OSTATECZNE GłOSOWANIE NA PROJEKT TABLA!!!

Ok, to jeżeli tak to sie zrobi dla nich jakiś wyświetlacz LCD, wrzuci sie jakis niegroźny efekt żeby wyglądało że jest to wyświetlane a nie naklejone jak obecnie to robią w niektórych filmach (SIC!) a co do wychowawcy/dyrektora to coś sie wymyśli

A co do tych elementów to też by sie przydała taśma IDE, albo jakiś inny 'zestaw' przewodów


MaRo games

“The woods are lovely, dark and deep. But I have promises to keep, and miles to go before I sleep.”

Offline

 

#10 2007-08-28 12:11:32

michahal

Admin :]

5662885
Skąd: Turza Śl./BOURNEMOUTH
Zarejestrowany: 2007-02-17
Posty: 190
Punktów :   

Re: OSTATECZNE GłOSOWANIE NA PROJEKT TABLA!!!

maro a płytę z tamtyi fotami potrzebujesz czy Ci wystraczyło to co było na imageshack wyslane ??

Offline

 

#11 2007-08-28 16:28:03

MaRo

Administrator

Zarejestrowany: 2007-02-17
Posty: 112
Punktów :   
WWW

Re: OSTATECZNE GłOSOWANIE NA PROJEKT TABLA!!!

Myślę że wystarczy to co wysłałeś


MaRo games

“The woods are lovely, dark and deep. But I have promises to keep, and miles to go before I sleep.”

Offline

 

#12 2007-08-28 17:03:27

michahal

Admin :]

5662885
Skąd: Turza Śl./BOURNEMOUTH
Zarejestrowany: 2007-02-17
Posty: 190
Punktów :   

Re: OSTATECZNE GłOSOWANIE NA PROJEKT TABLA!!!

a magda CI już foty tych 2 osób których brakuje wysłała ?? jak nie to ją pogoń

Offline

 

#13 2007-08-28 17:13:05

j_ulkam

:]

5206543
Skąd: Zabrze/Wodzisław Śl
Zarejestrowany: 2007-02-18
Posty: 151
Punktów :   

Re: OSTATECZNE GłOSOWANIE NA PROJEKT TABLA!!!

wracając do tematu nauczycieli - nie mam konkretnej koncepcji ale można by zrobić tak:

ZESPÓŁ SZKÓŁ TECHNICZNYCH

[zdjęcia dyrekcji]                    [zdjęcie grona pedagogicznego]                    [zdjęcie wychowawcy]

TECHNIK ELEKTRONIK

[zdjęcia wg powyższego schematu]


lub

ZESPÓŁ SZKÓŁ TECHNICZNYCH                   
                                                                 [zdjęcia dyrekcji]

TECHNIK ELEKTRONIK                                 [zdjęcie grona pedagogicznego]

[zdjęcia klasy]                                            [zdjęcie wychowawcy]

tak ogólnie w tym drugim ułożeniu chodzi mi o to, że na górze na środku jest nazwa szkoły, potem pod spodem my, a jakoś tak po lewej zdjęcia nauczycieli.

Narazie nic innego mi nie wpadło do głowy.. i fajnie by wyglądał ten efekt z wyświetlaczami LCD

Napisze jeszcze do Waldka Olszewskiego, który podobno jest adminem szkolnej strony internetowej, co z tym bardziej aktualnym zdjęciem wszystkich nauczycieli, które było robione w dniu naszego egzaminu na technika. Jeśli on nie ma wersji elektronicznej, to ja mogę mieć wersję 'materialną' tzn nauczyciele mają zamówione te zdjęcia i ja też mam jedno zamówione będzie można je zeskanować.. zresztą jak już będzie to będziemy się martwić do projektu można narazie wykorzystać te stare zdjęcie ze strony

Ostatnio edytowany przez j_ulkam (2007-08-28 17:14:29)

Offline

 

#14 2007-08-28 18:12:51

szewiec

o co chodzi;p

2940735
Skąd: Jedi
Zarejestrowany: 2007-02-17
Posty: 81
Punktów :   

Re: OSTATECZNE GłOSOWANIE NA PROJEKT TABLA!!!

no to co Madzia napisalas z tym I pomyslem.Bedzie to mniej wiecej tak na rowno rozmieszczone,tzn. u góry z tych diód napis Zespół Szkoł Technicznych, zdjecie nauczycieli mozna zamiescic jako wyswietlacz LCD, zdj dyra to moze byc inny element typu jakis dekoder, czy tam mikroprocesor albo multiplesker (to samo moze dotyczyc wychowawcy) ze np dyro jest mikroprockiem, wychowawca multiplekserem. a z tych elementow odchodza sciezki do poszczegolnych scalakow czyli do naszych zdjec. Nie wiem czy to jest jakis ekstremalny pomysł ale jesli elementy beda  dosc widoczne to wszystko razem moze spelniac logiczna całosc..co o tym sadzicie? :>

Ostatnio edytowany przez szewiec (2007-08-28 23:05:35)

Offline

 

#15 2007-08-28 21:04:36

j_ulkam

:]

5206543
Skąd: Zabrze/Wodzisław Śl
Zarejestrowany: 2007-02-18
Posty: 151
Punktów :   

Re: OSTATECZNE GłOSOWANIE NA PROJEKT TABLA!!!

mnie sie podoba to co Szewiec napisał

tylko teraz MaRo musi sie wypowiedzieć czy to sie da zrobić

Offline

 
  • Index
  •  » Tablo
  •  » OSTATECZNE GłOSOWANIE NA PROJEKT TABLA!!!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.bozogrobcy.pun.pl www.samp-forum.pun.pl www.zaradnych.pun.pl www.newcoolserver.pun.pl www.tolerancyjne-forum.pun.pl