..:: Prywatne FORUM eRklasy ::..

tylko eR ...i wszystko jasne

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

  • Index
  •  » Tablo
  •  » OSTATECZNE GłOSOWANIE NA PROJEKT TABLA!!!

#106 2007-10-23 09:07:26

MaRo

Administrator

Zarejestrowany: 2007-02-17
Posty: 112
Punktów :   
WWW

Re: OSTATECZNE GłOSOWANIE NA PROJEKT TABLA!!!

Niestety nie, brakuje nadal tych 2 fotek


MaRo games

“The woods are lovely, dark and deep. But I have promises to keep, and miles to go before I sleep.”

Offline

 

#107 2007-10-23 20:07:39

krzychu

the greatest freak

6469387
Skąd: rydułtowy
Zarejestrowany: 2007-02-20
Posty: 242
Punktów :   

Re: OSTATECZNE GłOSOWANIE NA PROJEKT TABLA!!!

kurcze, szkoda, że tablo stoi w miejscu... może jak do ZST sie wybierzemy, to coś ruszy


"My fall will be for you
My love will be in you
If you be the one to cut me
I will bleed forever"

Offline

 

#108 2007-12-12 14:22:31

michahal

Admin :]

5662885
Skąd: Turza Śl./BOURNEMOUTH
Zarejestrowany: 2007-02-17
Posty: 190
Punktów :   

Re: OSTATECZNE GłOSOWANIE NA PROJEKT TABLA!!!

jak tam TABLO ?? wisi juz ??

Offline

 

#109 2007-12-14 00:01:41

j_ulkam

:]

5206543
Skąd: Zabrze/Wodzisław Śl
Zarejestrowany: 2007-02-18
Posty: 151
Punktów :   

Re: OSTATECZNE GłOSOWANIE NA PROJEKT TABLA!!!

kurde, moja wina z tymi fotkami.. ale powiem Wam, że w ZST dziwne rzeczy się dzieją odeszliśmy w naprawdę bardzo odpowiednim momencie!
co nie zmienia faktu że nasze tablo w końcu tam MUSI zawisnąć ;]

powiem tak: zdjęcie dyrektora Zawadzkiego można ściągnąć z jego strony (www.ryszardzawadzki.pl), a zdjęcie grona pedagogicznego, przyznam się szczerze, mam w zasięgu ręki, ale od października ciągle zapominam go zabrać do siebie żeby zeskanować gorzej niż gorzej.. poza tym, jest jeszcze jeden problem - wydrukowanie tego tablo co wiąże sie z pewnymi kosztami..

w związku z powyższym, myślę że nie ma sensu iść ze sprawą tablo do ZST wcześniej jak na przełomie maja/czerwca, jak już będzie po maturach i dopiero wtedy zasygnalizować to dyrektorowi Pieczce. Przez wakacje będzie można dopilnować, żeby 'nas powieszono', tym bardziej, że być może trafi się jakiś remont, więc nikt nie powinien mieć obiekcji. no i myślę że fundusze na druk do tego czasu będą przygotowane

ja wiem, że dużo mówie, ale dotrzymuję obietnic, mimo, iż zdarzają mi się spóźnienia..

Offline

 

#110 2007-12-15 19:07:07

Rybnik

dżistoń

408076
Zarejestrowany: 2007-02-28
Posty: 121
Punktów :   

Re: OSTATECZNE GłOSOWANIE NA PROJEKT TABLA!!!

no to komu ta kasa i wiela?? bo jo chca wisieć, chocioż już tam podobno wisza, ale razem (z madziom) zawsze lepiej


w życiu piękne są tylko chwile.....

Offline

 

#111 2007-12-16 20:39:24

j_ulkam

:]

5206543
Skąd: Zabrze/Wodzisław Śl
Zarejestrowany: 2007-02-18
Posty: 151
Punktów :   

Re: OSTATECZNE GłOSOWANIE NA PROJEKT TABLA!!!

ze mną to tam raczej nie zawiśniesz, ewentualnie w moim towarzystwie a kase sie nie martw, bo tak jak napisałam, ważniejsza jest teraźniejsza atmosfera w ZST, a ta nie należy do najlepszych jestem na bieżąco z tym, co się tam dzieje i mówię Wam, lepiej poczekać na dogodniejszą chwilę. Bo szkoda by było, gdyby tablo gotowe miało się zniszczyć leżąć gdzieś niewiadomo gdzie i niewiadomo ile wiem, że to troche odległa perspektywa, ale chyba najlepiej poczekać do końca maja, jak już będzie po0 maturach i dyrektor będzie miał trochę mniej na głowie..

Offline

 

#112 2007-12-17 10:36:01

krzychu

the greatest freak

6469387
Skąd: rydułtowy
Zarejestrowany: 2007-02-20
Posty: 242
Punktów :   

Re: OSTATECZNE GłOSOWANIE NA PROJEKT TABLA!!!

można by to podczas przerwy świątecznej załatwić. ale to tylko moje skromne zdanie, bo nie wiem za bardzo o co chodzi z tą nieprzyjemną atmosferą


"My fall will be for you
My love will be in you
If you be the one to cut me
I will bleed forever"

Offline

 

#113 2007-12-18 15:10:47

j_ulkam

:]

5206543
Skąd: Zabrze/Wodzisław Śl
Zarejestrowany: 2007-02-18
Posty: 151
Punktów :   

Re: OSTATECZNE GłOSOWANIE NA PROJEKT TABLA!!!

powiem tak: dyrekcja ostatnio kogo może, tego się czepia. Pieczka nie jest taki jak Zawadzki, on wszystko traktuje tak krótko i szybko jak tylko może, niekoniecznie dokładnie.. poza tym, jak Zawadzki odchodził to było dość sporo kasy w budżecie ZST, obecnie, a właściwie od jakiegoś już czasu, kasa jest pusta.. tak więc jeśli np. nauczyciel nie znajdzie winnego za zniszczenia np. w klasie, to sam za to płaci, bo dyrektor "nie będzie tego robił"..

naprawdę, wszyscy poddenerwowani chodzą, już nie wiadomo do kogo się zwrócić, żeby coś polubownie załatwić, dowiedzieć się czegoś i nie dostać przy okazji w ryj.. nie są to moje wymysły - wiem to ze źródeł pochodzących z samego ZST..

Pan Pieczka musi się jeszcze dużo nauczyć, a na przełomie roku z tego co wiem to nastąpią transformacje w nauczycielach, bo niektórych wiek emerytalny bardzo szybko goni..

Offline

 

#114 2007-12-18 17:20:23

krzychu

the greatest freak

6469387
Skąd: rydułtowy
Zarejestrowany: 2007-02-20
Posty: 242
Punktów :   

Re: OSTATECZNE GłOSOWANIE NA PROJEKT TABLA!!!

te zmiany to się przydadzą. choćby dlatego, żeby pani Krystyna D. poszła w zapomnienie
co do napiętej atmosfery.. nas już to nie dotyczy. jak nie będą chcieli współpracować, to sami to załatwimy


"My fall will be for you
My love will be in you
If you be the one to cut me
I will bleed forever"

Offline

 

#115 2007-12-18 20:32:19

MaRo

Administrator

Zarejestrowany: 2007-02-17
Posty: 112
Punktów :   
WWW

Re: OSTATECZNE GłOSOWANIE NA PROJEKT TABLA!!!

"jak nie będą chcieli współpracować, to sami to załatwimy", hmm to mi zabrzmiało jak coś w stylu "użyjemy siły!" Anyway, jeżeli mi sie HDD w kompie nie sypnie to tablo może spokojnie poczekać ważne żeby kiedyś zawisło ( chyba zrobie backup jakby co )


MaRo games

“The woods are lovely, dark and deep. But I have promises to keep, and miles to go before I sleep.”

Offline

 

#116 2007-12-20 12:22:41

DiSEqC

Wszystko jest pod kontrolą !!!

Zarejestrowany: 2007-02-28
Posty: 35
Punktów :   

Re: OSTATECZNE GłOSOWANIE NA PROJEKT TABLA!!!

A wiela Ci zajmuje MB to Tablo, bo dla bezpieczeństwa też go moga przechować jakby co, jak chcesz to wciepnij mi go na ftp. ftp://91.200.27.169, a jo go wciepna na kompa, serwer mi łazi bez cały dziyń (mogą być przerwy jak mi dostawca neta nawali czasem)

Offline

 

#117 2008-01-07 11:42:57

MaRo

Administrator

Zarejestrowany: 2007-02-17
Posty: 112
Punktów :   
WWW

Re: OSTATECZNE GłOSOWANIE NA PROJEKT TABLA!!!

Hello all Po pierwsze chciałem podziękować Magdzie za fotki ( sorki że wcześniej nie napisałem ale w czasie świąt byłem off-line i nie wiedziałem że na moim mailu już mam fotki dyrekcji ) Anyway tablo gotowe, załączam wygląd, jakby co do poprawki to pisać Co do końcowego etapu realizacji to przydałoby się dowiedzieć w jakim formacie i rozmiarze trzeba to donieść do wydruku, ale nie trzeba się spieszyć, popieram realizację w czasie wakacji . That's all, thanks for your attention
http://i77.photobucket.com/albums/j80/Maro87/tablo_min.jpg


MaRo games

“The woods are lovely, dark and deep. But I have promises to keep, and miles to go before I sleep.”

Offline

 

#118 2008-01-07 23:19:23

krzychu

the greatest freak

6469387
Skąd: rydułtowy
Zarejestrowany: 2007-02-20
Posty: 242
Punktów :   

Re: OSTATECZNE GłOSOWANIE NA PROJEKT TABLA!!!

no, konkret. świetne, naprawdę świetne
teraz tylko wydrukować problem może być z funduszami...


"My fall will be for you
My love will be in you
If you be the one to cut me
I will bleed forever"

Offline

 

#119 2008-01-08 12:56:00

MaRo

Administrator

Zarejestrowany: 2007-02-17
Posty: 112
Punktów :   
WWW

Re: OSTATECZNE GłOSOWANIE NA PROJEKT TABLA!!!

Thanks No, ale jakoś trzeba będzie sie pozbierać jeżeli będziemy zdecydowani już na jakąś konkretną kwote


MaRo games

“The woods are lovely, dark and deep. But I have promises to keep, and miles to go before I sleep.”

Offline

 

#120 2008-01-10 15:59:06

krzychu

the greatest freak

6469387
Skąd: rydułtowy
Zarejestrowany: 2007-02-20
Posty: 242
Punktów :   

Re: OSTATECZNE GłOSOWANIE NA PROJEKT TABLA!!!

trzeba będzie to zorganizować. ale znając życie będzie problem, żeby wszyscy się zrzucili. zwłaszcza teraz, gdy mało kto ma kontakty z całą resztą


"My fall will be for you
My love will be in you
If you be the one to cut me
I will bleed forever"

Offline

 
  • Index
  •  » Tablo
  •  » OSTATECZNE GłOSOWANIE NA PROJEKT TABLA!!!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.transportpw.pun.pl www.dreamofshinobi.pun.pl www.chowanego-cs.pun.pl www.klasa1gloturek.pun.pl www.vsbednarski.pun.pl