..:: Prywatne FORUM eRklasy ::..

tylko eR ...i wszystko jasne


#46 2007-07-22 11:19:40

krzychu

the greatest freak

6469387
Skąd: rydułtowy
Zarejestrowany: 2007-02-20
Posty: 242
Punktów :   

Re: My project

MaRo napisał:

BTW Krzysiek uwierz lub nie ale początek nie miał zabrzmieć AŻ tak ofensywnie, bo nie o to mi chodziło

spoko, nie ma sprawy to, co chciałem powiedzieć to po prostu to, że ciężko jest teraz cokolwiek zrobić lub zorganizować. poza tym, tablem interesuje się raptem parę osób, a powinna zdecydowana większość


"My fall will be for you
My love will be in you
If you be the one to cut me
I will bleed forever"

Offline

 

#47 2007-08-21 23:05:19

j_ulkam

:]

5206543
Skąd: Zabrze/Wodzisław Śl
Zarejestrowany: 2007-02-18
Posty: 151
Punktów :   

Re: My project

witam Panów!

na początek przepraszam że tak długo mnie tu nie było.. na swoją obronę mam tylko strasznie pochłaniającą pracę.. kto był na LOTnisku tet wie jak to wygląda

najwyższy czasem żebym w końcu się odezwała powiem szczerze że tak troche śledzilam Wasze rozmowy tutaj, m.in. u kolegi Michahała ale nie chciałam pisać spod jego loginu

cieszę się, że jednak i mimo wszystko ktoś dba o to, żeby tablo powstało. Na szczęście pan Janusz nadal miał te nasz zdjęcia (jeszcze musze komuś na maila posłać zdjęcie Fabiana i Dawida Gojnego, które to ja robiłam) i na szczęście Michał ma więcej czasu niż ja i zajął się nagraniem tych zdjęć i dostarczeniem ich do właściwych rąk

co do projektów.. trochę się już pogubiłam co jest w którym temacie. w każdym bądź razie, Maro parę razy wspominał, jaki był mój pierwotny pomysł na tablo, co po pewnym czasie chciał powielić Kuba. ja dostosuje się do większości. trzebaby chyba było zarelamować wśród klasy na gg lub przez smsa, że wybieramy projekt na tablo, żeby chociaż od picu zagłosowali, żeby jakaś większość była.. nie będę nikogo zmuszać, że KONIECZNIE MUSI się zainteresować sprawą tablo, niech po prostu kliknie.

jesteśmy elektronikami (podobno ) więc moim zdaniem chyba projekt powinien być bardziej powiązany z zawodem niż ze specjalizacją.. co nie znaczy że projekt z laptopem mi nie odpowiada myślę, że jest bardzo dobry, trzeba go po prostu zaakceptować. Był jakiś gdzieś projekt z kodem dwójkowym w tle, ten z największymi cyframi chyba był najlepszy.

a co do finansowania projektu proszę kontaktować sie bezpośrednio ze mną
m.chabuz@gmail.com

Offline

 

#48 2007-08-22 19:39:00

MaRo

Administrator

Zarejestrowany: 2007-02-17
Posty: 112
Punktów :   
WWW

Re: My project

Dobrze gdyby np do końca tego tygodnia została podjęta decyzja, i raczej chyba należałoby wybrać pomiędzy laptopem tym z kodem dwójkowym w tle a tym czy decydujemy się na motyw płytki z diodami, scalakami itp Mogę poświęcić czas np cały następny tydzień żeby to zrobić bo zależy mi na tym żeby zamknąć ten temat tabla ale z takim skutkiem żeby one powstało, bo we wrześniu ciężko będę miał wygospodarować wolny czas by sie tym zająć. Dlatego zaraz zrobię nowy temat z sondą i mam nadzieję że tym razem przynajmniej 70% osób zarejestrowanych na forum zagłosuje


MaRo games

“The woods are lovely, dark and deep. But I have promises to keep, and miles to go before I sleep.”

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.bleachplay.pun.pl www.blogomania.pun.pl www.mesjasz.pun.pl www.zieloneoczy.pun.pl www.pro-serwer.pun.pl